Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Illumina za 33,58 zł. Zamów online
Ładowanie...

INNOWACJA W PIELĘGNACJI

Aby udoskonalić usługę koloryzacji, opracowaliśmy w firmie Wella Professionals naszą najlepszą technologię bazy ochronnej z kompozycją oleju marula.


PODWÓJNA TARCZA

Baza Ochronnna dla Skóry Głowy Marula Oil Blend tworzy na skórze warstwę ochronną, która zabezpiecza skórę głowy i stanowi osłonę przed następstwami zabiegów utleniania oraz rozjaśniania.


Formuła MARULA OIL BLEND

Baza Ochronna do Skóry Głowy Marula Oil Blend posiada właściwości antyoksydacyjne i tworzy powłokę ochronną, dzięki czemu zapobiega jednocześnie utracie nawilżenia.


PRODUKT BEZPIECZNY

Produkt Wella Marula Oil jest przebadany dermatologicznie i klinicznie. Nie powoduje reakcji alergicznych i może być stosowany zawsze wtedy, gdy tego wymaga zabieg.


BEZ SKŁADNIKÓW ZWIERZĘCYCH

Unikatowa formuła Wella Marula Oil nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. To produkt odpowiedni dla wegan.


BEZ BARWNIKÓW

Produkt nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Jest neutralny i odpowiedni dla delikatnej skóry głowy.


Kup już teraz Wella Marula OIl i zyskaj innowacyjną ochronę skóry głowy. Odkryj niezwykłą delikatność oleju z owoców maruli


MARULA OIL SCALP PRIMER

Baza ochronna do skóry głowy – zabezpiecza ją przed negatywnymi skutkami zabiegów rozjaśniania i utleniania włosów.
Pojemność: 150 ml


© ORBICO 2024