Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Illumina za 33,58 zł. Zamów online
Ładowanie...

STRZYŻENIE DAMSKIE: SZTUKA RELACJI

Uczestnik poznaje najnowsze trendy w modzie fryzjerskiej oraz poszerza wachlarz usług w swoim salonie. Dodatkowo zdobywa umiejętność prowadzenia rozmowy z klientką.


STRZYŻENIE MĘSKIE: STYLOWA EDUKACJA

Uczestnik dowiaduje się, jak tworzyć zindywidualizowane koloryzacje blond w oparciu o analizę kolorystyczną typu urody klientki. Nabiera pewności siebie w korzystaniu z palety blondów oraz uczy się tworzyć pełne ich spektrum od ciemnych do jasnych.


SEB MAN Z PASCALEM: MĘSKIE SPRAWY

Uczestnik uczy się realizować koloryzacyjne wyzwania, takie jak: powrót do naturalnego odcienia, rozjaśnienie włosów koloryzowanych, farbowanie opornych na reakcje siwych włosów, przyciemnienie włosów rozjaśnionych, postępowanie z włosami uwrażliwionymi zabiegami chemicznymi.


MASTERCLASS – SZKOŁA MISTRZÓW

Podczas szkolenia nauczymy Cię, jak łączyć trendy z odpowiednią techniką strzyżenia w oparciu o wizerunek kobiet „osadzonych w świecie mody”. W trakcie kursu poznasz współczesne kształty i tekstury, które odkryją przed Tobą styl ulicy. Szkolenie dedykowane jest fryzjerom z minimum rocznym doświadczeniem w zawodzie, którzy chcą poznać najnowsze trendy w strzyżeniach i stylizacjach damskich.


© ORBICO 2024