Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Koleston za 29,71 zł. Zamów online
Ładowanie...

STWORZONE DO PRACY W SALONIE

Urządzenia fryzjerskie Wella Technik zostały stworzone z myślą o profesjonalistach. Dlatego są wytrzymałe, zapewniają wygodę użytkowania oraz bezproblemową pracę przez długi czas.


INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Oferujmy urządzenia, które wprowadzają nową jakość do świata fryzjerstwa. To nowoczesne, bezpieczne i odpowiadające wymogom współczesności sprzęty.


Wybierz NAJLEPSZY SPRZĘT

W naszym sklepie znajdziesz tylko profesjonalne, przeznaczone dla salonów sprzęty wyposażenia fryzjerskiego.


Kup teraz

CONTURA – PRECYZYJNE WYKOŃCZENIE

Profesjonalna maszynka do strzyżenia wyposażona w akumulator, ładowarkę oraz nakładkę do regulacji długości strzyżonych włosów służąca do wykonania konturów fryzury.
Kolor: srebrny; 230V EU


CLIMAZON S4 - CIEPŁO NA ZAWOŁANIE

Sterowane mikrokomputerem wielofunkcyjne urządzenie wytwarzające ciepło, stosowane podczas zabiegów farbowania, trwałej ondulacji, pielęgnacji oraz suszenia włosów.
Kolory: srebrno-antracytowy.
Mocowanie: na statywie lub na acrobacie

Produkt dostępny wyłącznie u Doradców Handlowych.


Kup teraz

PRO CURL COLOR

Profesjonalna lokówka do włosów o rdzeniu i uchwycie dociskającym włosy, wykonana z anodowanego aluminium, wyposażona w system ochrony koloru Color Save, funkcję jonizacji powietrza, regulację temperatury, wyświetlacz LCD oraz obrotowe mocowanie przewodu zasilającego.
Dostępna w dwóch rozmiarach: 24 i 32 mm. 230V EU


PRO CURL CONICAL

Profesjonalna lokówka do włosów z ceramiczną powłoką rdzenia, wyposażona w regulację temperatury oraz wyświetlacz ciekłokrystaliczny.
Kolor czarny; 230V EU

Kup teraz

Kup teraz

SAHIRA COLOR

Profesjonalna suszarka ręczna o mocy 2000W, wyposażona w regulację temperatury i siły nawiewu, system ochrony koloru włosów Color Save, funkcję jonizacji powietrza oraz dwa klawisze chłodnego powietrza dostosowane do dwóch sposobów trzymania suszarki: za uchwyt lub za wylot powietrza.
Kolor czarny; 230V EU


STYLE – PROSTOWNICA

Profesjonalna prostownica ceramiczna w technologii TriCeraLite do najwyższej jakości łagodnej stylizacji włosów: prostowanie, falowanie, kręcenie i podkręcanie.
Kolor czarny; 230V EU

Kup teraz

Kup teraz

XPERT – IDEALNE STRZYŻENIE

Profesjonalna maszynka do strzyżenia wyposażona w akumulator, ładowarkę oraz nakładki do regulacji długości strzyżonych włosów. Możliwość pracy bezprzewodowej oraz przy bezpośrednim podłączeniu do prądu.
Kolor: srebrny; 230V EU


DYFUZOR DO SUSZARKI

Akcesorium niezbędne w każdym salonie.

Kup teraz

© ORBICO 2024