CZAS NA NATURALNY KOLOR WŁOSÓW!

 Trudno przypomnieć sobie czasy, kiedy naturalny kolor włosów był bardziej popularny niż teraz. I nie mamy tu na myśli nigdy niefarbowanych dziewiczych włosów; mówimy o lookach, które powstają w salonie, lecz promienieją naturalnym blaskiem. Pastelowe tony, wyraziste pasemka i inne odważne fryzury nadal są modne, lecz nie da się zaprzeczyć: w sezonie jesień/zima 2022 triumfy święcić będą odcienie naturalne.

Biorąc pod uwagę jak lśniące i świetliste mogą być naturalne kolory włosów, nie dziwi nas to, że są upragnione przez wiele klientek salonów fryzjerskich. Co więcej, obecny wzrost popularności takich odcieni stanowi odzwierciedlenie zmian kulturowych i dążenia do autentyczności. To czas, kiedy klientki chcą pokazywać swoje najdynamiczniejsze oblicze – a fryzura im to umożliwia.

 

POKOCHASZ NOWE PRODUKTY SIGNATURE NATURALS!

Jedne wyrażają siebie za pomocą najodważniejszych, najjaskrawszych kolorów, jakie są dostępne, inne – podkreślają swoją osobowość fryzurami, które sprawiają wrażenie „au naturel”. To właśnie ta druga grupa utorowała drogę takim marzycielskim trendom jak „kosztowna brunetka” i „kosztowna blondynka”, nadając zupełnie nowe znaczenie naturalnie wyglądającym włosom – w oszałamiająco bogatych i niezwykle żywych kolorach. Teraz wynosimy naturalny kolor włosów na wyższy poziom dzięki nowej kolekcji produktów Signature Naturals. Odkryj wyśmienitą paletę i zobacz, jakie odcienie mogą podnieść jakość Twoich usług…

Poznaj SIGNATURE NATURALS!

OSZAŁAMIAJĄCE NEUTRALNE ODCIENIE!

To oficjalne: Signature Naturals stanowią uzupełnienie już istniejących kolekcji Koleston Perfect, Shinefinity i Color Touch o oszałamiające neutralne odcienie dodające fryzurze wibrującego charakteru. To właśnie takie kolory stanowią idealną kanwę dla zmieniających się trendów w koloryzacji, umożliwiając uzyskanie subtelnych, lecz efektownych refleksów i fryzur lepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientek.

 

Na zdjęciu odcienie Koleston Perfect: 6/91 (soft minky brown – subtelny norkowy brąz), 7/36 (light mocha brown – jasny brąz mokka) i 5/18 (lustrous ash brown – połyskliwy popielaty brąz). 

IDEALNA WSPÓŁPRACA

Każdy z magnetyzujących naturalnych odcieni palety Signature Naturals wzbogaca popularne w tym sezonie kolory, niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać naturalny blond, czy głębszą, ciemną barwę.
Od nude cashmere (cielistego kaszmiru), przez bitter chocolate (gorzką czekoladę) po smoky lavender (przydymioną lawendę) naturalne odcienie przyszłości stanowią wielowymiarowe i pełne uroku hipnotyzujące akcenty.
Co najważniejsze, odcienie Signature Naturals idealnie współgrają z innymi produktami marki Wella, pozwalają rozszerzyć ofertę koloryzacji i usług oraz dać klientkom większy wybór. Jak zatem wyglądają nowe odcienie? Oto niektóre z naszych ulubionych…

NOWOŚCI W KOLEKCJI SHINEFINITY

Nowe odcienie z kolekcji Shinefinity:

 

  • 04/12 cool chia (chłodna chia)
  • 07/12 cool mushroom (chłodny pieczarkowy)
  • 08/0 natural latte (naturalne latte)

POPULARNA ODCIENIE KOLEKCJI COLOR TOUCH

Hity kolorystyczny Color Touch:

  • 7/97 – medium cendre brown (średni popielaty brąz),
  • 8/3 – warm amber blonde (ciepły bursztynowy blond)
  • 9/97 – (jasny miodowy blond).

5 usług koloryzacji, które warto wypróbować

ODCIENIE, KTÓREJ ZAWSZE PASUJĄ

Bogactwo palety Signature Naturals sprawia, że jej odcienie mogą znaleźć zastosowanie w szeregu usług – niezależnie od tego, czy klientka życzy sobie subtelnego pokrycia siwizny, czy odświeżenia tradycyjnych pasemek. 

najbliższych tygodniach będziemy przekazywać więcej informacji na temat użycia kolorów. Na razie przyjrzyjmy się kilku dynamicznym, wielowymiarowym lookom, dla których stanowiły inspirację…

1. BURNT AMBER MIRROR LIGHTS

Dla ciepłych szatynek, które pragną lekkiego rozjaśnienia i kontrastu, zaproponuj w ramach usługi Mirror Lights wprowadzenie dwóch nowych odcieni Koleston Perfect: 6/91 i 7/36. Dla przypomnienia: usługa Mirror Lights oferuje nowoczesny sposób pokrywania siwizny. Składają się na nią trzy kluczowe elementy: jasny pierwszy plan, ciemniejsze tło i miękkie przejście między nimi.
W pełnym głębi looku Burnt Amber odcień 6/91 pojawia się w mieszankach koloryzujących włosy przy skórze głowy, jest również łączony z odcieniem 7/0 w celu lekkiego rozjaśnienia pierwszego planu.
Odcienia 7/36 użyto natomiast do tonowania pasemek (rozjaśnionych za pomocą BlondorPlex dzięki czemu nadano włosom połysk od połowy długości aż po końce, uzyskując niezwykle naturalny look.

2. KOREKTA KOLORU ZA POMOCĄ GLAZUROWANIA

Czy wiedziałaś, że można wykonać korektę koloru za pomocą glazury Shinefinity Glaze? No właśnie. Przykład: zmiana odcienia włosów z miedzianoczerwonego brązu na ciemny brąz espresso. Wykorzystano w tym celu tylko dwa odcienie z linii Signature Naturals: 04/12 u nasady włosów i wokół twarzy oraz 04/12 + 07/12 na długościach włosów (oba wymieszane z aktywatorem Brush & Bowl Activator (do nakładania pędzlem).
Dzięki ciemnooliwkowemu i popielatemu odcieniowi mieszanki koloryzującej zneutralizowano nuty czerwieni obecne w kolorze bazowym, uzyskując intensywny, chłodny i głęboki efekt. Dodatkowa wskazówka: wszystkie odcienie /12 z kolekcji Shinefinity nadają się idealnie do eliminowania miedziano-pomarańczowych i rudych tonów, ponieważ schładzają je w trakcie 20-minutowego zabiegu.

3. POKRYWANIE SIWIZNY ODCIENIEM SAHARA BLONDE

Sahara Blonde nie tylko nadaje kosmykom złocisty połysk, lecz także świetnie maskuje pierwsze siwe nitki, pokrywając do 70% siwizny. Złote refleksy uzyskano farbami Color Touch 8/3, 7/97 i 9/97 nakładanymi u nasady włosów (by zamaskować siwiznę) i na całą długość pukli, aby odświeżyć i zrównoważyć kolor oraz nadać mu połysk.
Tonery Color Touch nie są nowe, ale to bestsellery należące do palety Signature Naturals dzięki głębi odcieni, uniwersalności i naturalnemu efektowi końcowemu.

4. BITTER CHOCOLATE MIRROR LIGHTS

Włosy czekoladowobrązowe nabierają blasku w looku Bitter Chocolate [gorzkiej czekolady] uzyskanym po odpowiednim połączeniu kolorów 6/91, 5/18 i 7/36 z palety Koleston Perfect. 7/36 nadaje chłodnej brązowej bazie delikatny karmelowy odcień, wprowadzając słoneczne refleksy: umiarkowanie złociste i niezbyt przydymione.
To obowiązkowa propozycja dla ciemnych szatynek, które chcą uzyskać ciepły niuans na całej długości włosów. Koloryzacja dodała naturalnie brązowym włosom dynamiki i stanowi jedno z najbardziej udanych, harmonijnych połączeń barw, jakie widzieliśmy.

5. KOLORYZACJA ROOT SHADOWNA NATURALNYCH BLONDACH

Kwintesencją fryzury niewymagającej szczególnego zachodu do podtrzymania efektu są włosy blond subtelnie ciemniejsze u nasady. Dodano jej blasku glazurowaniem Shinefinity Color Glaze. Włosy wyglądają korzystnie dzięki delikatnym cieniom, które nadają piaskowym, neutralnym długościom wielowymiarowy odcień od ciemnego do jasnego, dzięki czemu dawny maślanożółty blond wygląda naturalniej. Włosy u nasady ufarbowano produktami 08/0 i 07/12 z kolekcji Signature Naturals – dwoma odcieniami chłodnymi, które w przyszłości zmniejszą różnicę między odrostem a koloryzowanymi pasmami. Potem całą długość włosów glazurowano za pomocą 08/0 + 00/00 Clear i przeczesano od nasady po końce, aby harmonijnie połączyć strefy koloryzacji root shadow z kolorem na długościach. Look jak marzenie.