Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Illumina za 33,58 zł. Zamów online
Ładowanie...

OCHRONA KOLORU DO 7 TYGODNI!

Błyskawicznie przywraca wyrazisty kolor. Ochrona koloru do 7 tygodni*. Formuła Color Brilliance-Blend™ to silnie działająca kompozycja nowych składników, które pozwalają zachować żywy odcień i chronią włosy farbowane.

* przy regularnym stosowaniu szamponu Invigo Color Brilliance


MOLEKUŁY KAPSUŁKUJĄCE

Molekuły kapsułkujące miedź utrzymują intensywność koloru. Histydyna i witamina E pomagają kontrolować proces utleniania po zabiegu koloryzacji i chronią kolor (technologia Anti-Oxidant Shield). Kawior limonkowy znany jest jako składnik zawierający antyoksydanty i witaminy.Wybierz najlepszy PRODUKT DLA SIEBIE

Rodzina produktów Invigo i Invigo Brilliance to specjalistyczne formuły dostosowane do zróżnicowanych potrzeb, typów włosów oraz skóry głowy.

VIBRANT COLOR CONDITIONER

ODŻYWKA OŻYWIAJĄCA KOLOR Z KAWIOREM LIMONKOWYM
Wygładza powierzchnię włosów i intensyfikuje kolor. W formule wykorzystano technologię Anti-Oxidant Shield.

  • do włosów cienkich i normalnych
  • do włosów grubych

MIRACLE BB SPRAY

MIRACLE BB SPRAY Z KAWIOREM LIMONKOWYM.

Upiększający spray, który ożywia kolor, pomaga rozplątać i wygładzić włosy. W formule wykorzystano technologię Anti-Oxydant Shield.

150ml


VIBRANT COLOR MASK

MASKA OŻYWIAJĄCA KOLOR Z KAWIOREM LIMONKOWYM
Intensywna pielęgnacja. Wygładza powierzchnię włosów i intensyfikuje kolor. W formule wykorzystano technologię Anti-Oxidant Shield.

  • do włosów cienkich i normalnych
  • do włosów grubych

COLOR PROTECTION SHAMPOO

SZAMPON PIELĘGNUJĄCY KOLOR Z KAWIOREM LIMONKOWYM
Szampon o zoptymalizowanym pH, zapewniający długotrwałą ochronę koloru. W formule wykorzystano technologię Anti-Oxidant Shield.

  • do włosów cienkich i normalnych
  • do włosów grubych

VITAMIN CONDITIONING MOUSSE

WITAMINOWA ODŻYWKA W PIANCE Z WITAMINĄ E
Puszysta pianka, która ożywia kolor, wygładza włosy i dodaje im połysku. W formule wykorzystano technologię Anti-Oxidant Shield.

  •  o włosów cienkich i normalnych
  • do włosów grubych

200 ml


© ORBICO 2024