Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Koleston za 33,95 zł. Zamów online
Ładowanie...

FALE I LOKI POD KONTROLĄ

Odkryj imponującą gamę produktów do stylizacji loków i fal od Wella Professionals Eimi. Produkty wiążą składniki odżywcze i blokują dostęp wilgoci z zewnątrz, idealnie definiując kształt fal i loków. Kosmetyki do stylizacji Eimi Nutricurls zapewniają efekty utrzymujące się do 72 godzin.


PROGRAM STYLIZACJI NA MIARĘ

Produkty Nutricurls Eimi zapobiegają puszeniu się lub podkreślają skręt loków i fal, które na długo zachowują sprężystość. Odkryj własny program stylizacji!


Odkryj i kup NUTRICURLS EIMI

Już teraz wybierz produkty najlepsze dla swoich włosów. Stworzone dla loków i fal.


SOFT TWIRL

72-godzinna pianka przeciw elektryzowaniu się włosów. Zapewnia włosom falowanym widoczną objętość, zapobiega ich elektryzowaniu się i dodatkowo definiuje fale.
200 ml


FRESH UP 

72-godzinny spray przeciw elektryzowaniu się włosów. Idealnie odświeża loki i fale. Doskonale zapobiega codziennemu elektryzowaniu się włosów, dodaje im blasku oraz definiuje fryzurę.

150 ml


CURL SHAPER 

72-godzinny żelo-krem. Zapewnia połysk i sprężystość, definiuje loki.
150 ml


BOOST BOUNCE

72-godzinna pianka do włosów kręconych. Uelastycznia loki, dodaje im objętości i połysku, Idealnie definiuje loki i zapobiega ich elektryzowaniu.
300 ml


© ORBICO 2024