Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Koleston za 33,95 zł. Zamów online
Ładowanie...

WITAMY W ŚWIECIE OPI

Szkolenie jest połączeniem teorii i praktyki. Podczas prezentacji marki OPI omowimy produkty takie jak: NailLacquer, Infinite Shine, Nature Strong, OPI GelColor, Diamond Hard Gel, PowderPerfection, OPI PRO SPA, akcesoria.


OPI DIAMOND HARD GEL

Zaawansowane szkolenie OPI DIAMOND GEL. Podczas szkolenia dowiesz się jak prawidłowo przygotować naturalną płytkę pod system Hard Gel, nauczysz się prawidłowej budowy paznokcia żelowego zachowując prawidłową krzywą „C” i odpowiednio umiejscowiony apex, poznasz technikę pracy z żelem na naturalnej płytce oraz technikę przedłużania żelem na szablonie.


OPI GEL COLOR 

Szkolenie jest połączeniem teorii i praktyki. W części teoretycznej poznasz chemię produktu i specyfikę manicure wykonanego przy użyciu produktu OPI GelColor. W części praktycznej wykonasz pełną usługę OPI GelColor. 

OPI POWDER PERFECTION

Szkolenie jest połączeniem teorii i praktyki. W części teoretycznej poznasz specyfikę systemu Powder Perfection, chemię bazy, topu i proszków, produkty i akcesoria niezbędne do pracy. W części praktycznej wykonasz pełną usługę Powder Perfection.


Zapisy i szczegółowe informacje u Twojego  Doradcy Handlowego.

© ORBICO 2024