Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Koleston za 29,71 zł. Zamów online
Ładowanie...

Witamy w świecie Welli

Na szkoleniu uczestnik zostaje wprowadzony w świat koloryzacji produktami marki Wella Professionals. W praktyce zapoznaje się także z efektami koloryzacji Wella Professionals. Szkolenie skierowane jest do nowych klientów, którzy wcześniej nie pracowali naszymi produktami.


Color Craft Essential

Fundamenty są najważniejsze, bez nich trudno rozumieć i tworzyć kreatywne, nowatorskie rzeczy. Podczas tego etapu szkolenia zanurzysz się w świat fizyki, chemii i kolorymetrii, aby jeszcze lepiej rozumieć zależności wpływające na finalny efekt koloryzacji.


Color Craft Perfect Blond 

Jakich klientek masz najwięcej w salonie? Brunetek, blondynek a może miedzianych? Odpowiedź najprawdopodobniej brzmi: BLONDYNEK! Otóż to! Blond jest najbardziej pożądanym kolorem włosów u kobiet. Prawie każda z nich, choć raz w życiu, była lub chciała być blondynką. Ponieważ blond to kolor, który wymaga od fryzjerów najwięcej zaangażowania, umiejętności i wiedzy, stworzyliśmy jeden moduł, poświęcony wyłącznie BLONDOM!


Color Craft Correction 

Ile razy zdarzyło Ci się, słuchając swojej klientki, że nie wiedział-eś/aś od czego zacząć? Pewnie kilka razy się zdarzyło. Może chodziło o czarne włosy do pasa, które miały się zmienić w perłowy, bardzo jasny blond? A może mega zmęczone włosy w ultra białym kolorze, które miałyby stać się ciemniejsze i żeby kolor się nie wypłukiwał? Są takie sytuacje, kiedy trudno znaleźć rozwiązanie, ale na szczęście zwykle, z większym nakładem pracy i dobrym pomysłem, można osiągnąć zamierzony cel, dając klientce wymarzony kolor!


Color Craft Genius 

Nie szata zdobi człowieka, mówią, jednak odpowiednio dobrany kolor i strzyżenie mogą zdziałać cuda, dlatego koniecznie weź udział w ostatnim module, w którym wraz z naszą Dyrektor Kreatywną Małgorzatą Babicz przeprowadzimy Cię przez świat kształtów i profili twarzy, pokażemy jak odpowiedni światłocień, refleks czy wyciemnienie pozwoli zbliżyć każdy kształt twarzy do idealnego owalu.  


MASTERCLASS – SZKOŁA MISTRZÓW

Uczestnik utrwali i sprawdzi swoją wiedzę z poprzednich etapów Akademii Koloru, a także wzbogaci ją o aktualne informacje z dziedziny najnowszych trendów koloryzacji. Szkolenie prowadzone przez instruktora Wella oraz niezależnego stylistę, eksperta w zakresie kreatywnej koloryzacji – Małgorzatę Babicz (Dyrektor Artystyczna Studia Wella).


KOLOR W ROLI GŁÓWNEJ

BALAYAGE PO MISTRZOWSKU

Balayage (od francuskiego słowa „zamiatać”) jest techniką koloryzacji polegającą na powierzchniowej pracy na poszczególnych pasmach, dającą supernaturalnie wyglądające efekty kolorystyczne, przechodzące od delikatnych po mocniejsze. Chcąc być perfekcjonistą w tej technice, należy doskonale wiedzieć, jak umiejscowienie pasma, jego grubość czy napięcie mają wpływ na efekt końcowy.


ILLUMINAGE: GRA ŚWIATŁEM

Prezentujemy najnowszą technikę, która łączy w sobie balayage ze światłem – ILLUMINAGE! Supernaturalne przejścia, głęboki, pięknie odbijający światło kolor i wybieranie sekcji tak konstruowane, aby było powtarzalne. To technika opracowana przez Globalnego Ambasadora marki Wella @RomeuFelipe, jednego z najbardziej znanych kolorystów na świecie.


BRAZILIAN ILLUMINAGE

Czy wiesz, jak zarządzać salonem? Jak osiągać duże zyski? Jak zaistnieć w mediach społecznościowych? Zobacz naszą ofertę szkoleniową, która pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania!


Shinefinity

Na szkoleniu, którego tematem jest SHINEFINITY, dowiesz się, co odpowiada za spektakularne efekty, pełne blasku, bez uszkodzenia włosów i bez rozjaśnienia naturalnej bazy. Podczas szkolenia SHINEFINITY podpowiemy Ci, jak pracować produktem, aby wydobyć z niego 100% możliwości.


Londa Basic

Uczestnik zdobywa umiejętność uzyskiwania zamierzonych efektów koloryzacji, dzięki czemu może świadomie zarządzać procesami chemicznymi. Poznaje wszystkie produkty z portfolio Londa Professional, a także fundamenty koloryzacji, biorąc pod uwagę budowę chemiczną i fizyczną włosa oraz szczegółowe podstawy koloryzacji.


Londa Golden Sections

GOLDEN SECTIONS to techniki, które z łatwością wdrożysz w swojej codziennej pracy w salonie. Pozwolą Ci w sposób szybki i efektywny stworzyć looki, za które podziękują Ci Twoje klientki. Na szkoleniu nauczysz się uzyskiwać najbardziej pożądane odcienie blond - świetliste, jasne, czyste i kremowe.


SZKOLENIE SALONOWE

Program COLOR MASTER to możliwość przynależności do elitarnej grupy salonów, dla których mamy dodatkowe korzyści biznesowe. 


POZNAJ MISTRZOWSKIE PRODUKTY

Na szkoleniu uczestnik zostaje wprowadzony w świat koloryzacji produktami marki Wella Professionals. W praktyce zapoznaje się także z efektami koloryzacji Wella Professionals. Szkolenie skierowane jest do nowych klientów, którzy wcześniej nie pracowali naszymi produktami.


© ORBICO 2024