Wpisz wyszukiwaną frazę

Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. 65% rabatu na produkty Wella Professionals. Zamów online
Ładowanie...

ALCHEMIA KOLORU MAGIA PIĘKNYCH TONÓW

Dzięki współpracy z Wella Professionals otrzymujesz dostęp do profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Są to produkty zaspokajające każde potrzeby włosów, stworzone w oparciu o najnowsze technologie i odpowiadające trendom rynkowym.


WIELOWYMIAROWY ŚWIAT IDEALNYCH BLONDÓW

Uczestnik dowiaduje się, jak tworzyć zindywidualizowane koloryzacje blond w oparciu o analizę kolorystyczną typu urody klientki. Nabiera pewności siebie w korzystaniu z palety blondów oraz uczy się tworzyć pełne ich spektrum od ciemnych do jasnych.


KOLORYZACYJNE WYZWANIA I TRUDNE SPRAWY...

Uczestnik uczy się realizować koloryzacyjne wyzwania, takie jak: powrót do naturalnego odcienia, rozjaśnienie włosów koloryzowanych, farbowanie opornych na reakcje siwych włosów, przyciemnienie włosów rozjaśnionych, postępowanie z włosami uwrażliwionymi zabiegami chemicznymi.


FREESTYLE COLOR KREATYWNE PODEJŚCIE

Perfekcyjne dopełnienie komfortowej pracy w salonie. Duży wybór sprzętu fryzjerskiego pozwala na osiąganie spektakularnych, precyzyjnych i powtarzalnych efektów.


MASTERCLASS – SZKOŁA MISTRZÓW

Uczestnik utrwali i sprawdzi swoją wiedzę z poprzednich etapów Akademii Koloru, a także wzbogaci ją o aktualne informacje z dziedziny najnowszych trendów koloryzacji. Szkolenie prowadzone przez instruktora Wella oraz niezależnego stylistę, eksperta w zakresie kreatywnej koloryzacji – Małgorzatę Babicz (Dyrektor Artystyczna Studia Wella).


KOLOR W ROLI GŁÓWNEJ

BALAYAGE PO MISTRZOWSKU

Balayage (od francuskiego słowa „zamiatać”) jest techniką koloryzacji polegającą na powierzchniowej pracy na poszczególnych pasmach, dającą supernaturalnie wyglądające efekty kolorystyczne, przechodzące od delikatnych po mocniejsze. Chcąc być perfekcjonistą w tej technice, należy doskonale wiedzieć, jak umiejscowienie pasma, jego grubość czy napięcie mają wpływ na efekt końcowy.


ILLUMINAGE: GRA ŚWIATŁEM

Prezentujemy najnowszą technikę, która łączy w sobie balayage ze światłem – ILLUMINAGE! Supernaturalne przejścia, głęboki, pięknie odbijający światło kolor i wybieranie sekcji tak konstruowane, aby było powtarzalne. To technika opracowana przez Globalnego Ambasadora marki Wella @RomeuFelipe, jednego z najbardziej znanych kolorystów na świecie.


BRAZILIAN ILLUMINAGE

Czy wiesz, jak zarządzać salonem? Jak osiągać duże zyski? Jak zaistnieć w mediach społecznościowych? Zobacz naszą ofertę szkoleniową, która pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania!


SZKOLENIE SALONOWE

Program COLOR MASTER to możliwość przynależności do elitarnej grupy salonów, dla których mamy dodatkowe korzyści biznesowe. 


POZNAJ MISTRZOWSKIE PRODUKTY

Na szkoleniu uczestnik zostaje wprowadzony w świat koloryzacji produktami marki Wella Professionals. W praktyce zapoznaje się także z efektami koloryzacji Wella Professionals. Szkolenie skierowane jest do nowych klientów, którzy wcześniej nie pracowali naszymi produktami.


© ORBICO 2023