Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Illumina za 33,58 zł. Zamów online
Ładowanie...

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Dzięki współpracy z Wella Professionals otrzymujesz dostęp do profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Są to produkty zaspokajające każde potrzeby włosów, stworzone w oparciu o najnowsze technologie i odpowiadające trendom rynkowym.


DOSKONAŁE FARBY DO KOLORYZACJI WŁOSÓW

Twoje klientki docenią użycie w salonie profesjonalnych farb do włosów. Wella oferuje produkty dopasowane do oczekiwań i potrzeb klientek. Oferta obejmuje farby permanentne, demi-permanentne, semi-permanentne. Nieograniczona ilość kolorów pozwala tworzyć indywidualne koloryzacje podkreślające urodę każdej klientki.


KREATYWNE STYLIZACJE KAŻDYCH WŁOSÓW

Dzięki bogatemu porfolio produktów do stylizacji włosów Wella Professionals zyskujesz bogactwo nowych możliwości, a Twoi klienci – doskonale ułożone fryzury!


AKCESORIA I SPRZĘT FRYZJERSKI - NARZĘDZIA PROFESJONALISTÓW

Perfekcyjne dopełnienie komfortowej pracy w salonie. Duży wybór sprzętu fryzjerskiego pozwala na osiąganie spektakularnych, precyzyjnych i powtarzalnych efektów.


OFERTA SZKOLENIOWA

SZKOLENIA Z KOLORYZACJI - IDEALNIE W TON

Prowadzimy szkolenia dla osób o rożnym poziomie umiejętności: od bazowej wiedzy kolorysty do kreatywnych i skomplikowanych form twórczych, które uwolnią Twój artyzm.


SZKOLENIA Z KOLORYZACJI - IDEALNIE W TON

To oferta opasowana do umiejętności i potrzeb uczestników. Oferujemy szkolenia ze strzyżeń damskich i męskich.


SZKOLENIA BIZNESOWE - UCZYMY ZARABIAĆ

Czy wiesz, jak zarządzać salonem? Jak osiągać duże zyski? Jak zaistnieć w mediach społecznościowych? Zobacz naszą ofertę szkoleniową, która pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania!


Jeszcze więcej KORZYŚCI DLA CIEBIE

Dołącz do Wella Family razem z Wella Professionals. Dzięki temu zyskasz jeszcze więcej korzyści - wspaniałe nagrody w Beauty Club, przynależność do programu COLOR MASTER.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY : KUPUJ I WYMIENIAJ NA NAGRODY

Program lojalnościowy – robiąc zakupy zbierasz punkty i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody. Sprawdź więcej na ten temat na stronie BeautyClub.


SZKOLENIA Z KOLORYZACJI - IDEALNIE W TON

Program COLOR MASTER to możliwość przynależności do elitarnej grupy salonów, dla których mamy dodatkowe korzyści biznesowe. 


KONKURS TREND VISION AWARDS

Konkurs TREND VISION AWARDS to kultowy już międzynarodowy konkurs fryzjerski prezentujący największe światowe talenty fryzjerskie w różnych kategoriach. Scena światowa czeka na Ciebie!


© ORBICO 2024