Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Illumina za 33,58 zł. Zamów online
Ładowanie...

LOOK AND LEARN

Cykliczne spotkania w gronie fryzjerów łączące edukację z prezentacją nowości.

 

W nadchodzącym sezonie blondy będą szalenie modne.
Jak uzyskać spektakularny odcień blondu? Ile technik koloryzacji blond znamy? Jakich produktów używać?
Te i inne pytania znajdą odpowiedzi na naszych najbliższych spotkaniach edukacyjnych.

 

Tym razem odwiedzamy nowe miejsca, do których serdecznie Was zapraszamy:

13 maja 2023

Wella Professionals będzie gościła nad morzem!
hotel Radisson Blue w Sopocie
(ul. Bitwy pod Płowcami 54, Sopot)

3 czerwca 2023

Wella Professionals będzie gościła w Sudetach Zachodnich!
hotel Gołębiewski w Karpaczu
(ul. Karkonoska 14, Karpacz)

17 czerwca 2023

Wella Professionals będzie gościła na Podhalu!
hotel Nosalowy Dwór w Zakopanem
(ul. Balzera 21 d, Zakopane)


Na scenie zespół edukacji Studia Wella wraz z dyrektor kreatywną Małgorzatą Babicz otworzą przed Wami bramy świata blondów.

Będzie trochę porad i trendów, prezentacja rozjaśniaczy, prezentacja nowości produktowej dedykowanej tylko blondynkom, strzyżenie jako dopełnienie finalnego looku blond, szybkie i efektowne stylizacje włosów.

 


Dodatkowo nasza scena będzie gościć zagranicznych artystów, którzy podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami w obszarze koloryzacji blond:

w Sopocie gościem specjalnym będzie Jordanna Cobella

 • Utytułowana stylistka, właścicielka salonu fryzjerskiego w samym sercu zachodniego Londynu Kensington. Jest ambasadorką marki Wella w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Jej doświadczenie w zakresie koloryzacji i stylizacji jest uznawane w branży fryzjerskiej, przez co została prognostykiem trendów fryzjerskich. Jordanna ma bogate doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych dla magazynów, ale także telewizji oraz filmu. Doświadczenia ze swojej pracy przelała na papier, pisząc książkę “Uważny Fryzjer”, która bada aspekt inteligencji emocjonalnej zawodu fryzjera.
  @jordannacobella

w Karpaczu gośćmi specjalnymi będą Andrea Bozzano & Kenny Scorrano HC Salon

 • Andrea jest wychowankiem szkoły Toni&Guy. Jest właścicielem trzech salonów fryzjerskich: w Turynie, Florencji i Rzymie. Swoim talentem zyskał zainteresowanie marki Wella Professionals i został jej partnerem.
  Kenny jest finalistą konkursu NTVA Italia w roku 2020. Razem z Andreą tworzą doskonały duet młodych profesjonalistów, którzy kreują innowacyjne podejście do fryzjerstwa, oferując swoim klientom coraz bardziej nowatorskie i modne rozwiązania.
  @hc.salon
  @andreabozzano
  @kennyhairartist

w Zakopanem gośćmi specjalnymi będą Ionela Chiriac & Mihai Badin

 • Ionela, to pochodząca z Rumunii fryzjerka z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od 15 lat pracuje jako edukator Wella. Lonela to topowy artysta Wella Professionals i założycielka Ionela Chiriac Beauty Concept. Posiada tytuł Wella Color Expert 2018 oraz jest zdobywczynią drugiego miejsca w NTVA 2020 w kategorii GHD Style Master, a także tytułu #CEEWellaTrends 2022 w Rumunii. Jest także trenerem wizerunkowym uczestników Master Color Expert.
  Mihai jest pochodzącym z Rumunii fryzjerem z 10-letnim doświadczeniem w zawodzie, pełnym pasji i zaangażowania młodym artystą. Jest również, zdobywcą pierwszej nagrody Wella NTVA 2015, a także tytułu Wella Color Expert 2022, oraz #CEEWellaTrends 2021. Obecnie jest członkiem zespołu edukacyjnego teamu w Rumunii, a także szkoleniowcem w Artist Salon & Academy i trenerem wizerunkowym uczestników Master Color Expert.
  @chiriac.ionela
  @mr.mishwu

Po części edukacyjno-pokazowej będzie też okazja do wymiany wrażeń oraz czas na integrację podczas uroczystej kolacji połączonej z zabawą…. aż do rana.

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami! Dołączajcie do rodziny #Wellafamily

Rada eksperta

 

Skoro tematem przewodnim jest blond… to białe elementy garderoby rządzą… tym razem!

Szczegóły oferty u Doradców Handlowych.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o koloryzacjach blond i popracować pod okiem zagranicznych stylistów, weź udział w specjalnie zorganizowanym szkoleniu w Studio w Warszawie.


© ORBICO 2024