Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Koleston za 29,70 zł. Zamów online
Ładowanie...


SZEROKA GAMA FARB DO WŁOSÓW


W ramach linii produktów Wella Professionals Shinefinity znajdziesz zarówno aktywatory (do użycia w butelce oraz do rozrobienia w miseczce pędzlem Shinefinity), jak i 37 kolorów farb – w tonacjach chłodnej, neutralnej i ciepłej.


WZMOCNIJ BLASK NOWYMI BOOSTERAMI


Oprócz farb koloryzujących, w ofercie Shinefinity są także trzy boostery koloru, w tym CLEAR, który użyty samodzielnie wzmacnia połysk. Ponad to wszystkie produkty Shinefinity zawierają system wspierający bilansowanie pH – dla zdrowia włosów i olśniewającego, długotrwałego efektu koloryzacji!


Odkryj już teraz innowacyjną formułę i możliwości farb do włosów Wella Professionals Shinefinity. Wydobądź perfekcyjny, naturalny blask koloru!


Efekt koloryzacji oraz połysku uzyskanego za pomocą farb Shinefinity utrzymują się w niezmienionej formie nawet do 6 tygodni. Uzyskaj długotrwały i zachwycający wygląd włosów z efektem Color Glaze!

Zarówno farby, jak i aktywatory Shinefinity idealnie balansują poziom pH włosów. Shinefinity rozpoczyna działanie delikatnie zasadowo, aby łuski włosa mogły się rozchylić. Dzięki temu, cząsteczki farby mogą dostać się do jego wnętrza i optymalnie go zabarwić. Pod koniec pH zaczyna się powoli zmieniać na lekko kwaśne, aby wspomóc domknięcie łuski włosa. Dzięki temu włosy się nie rozjaśniają, nie niszczą, a kolor, wygląda pięknie i zdrowo. Pamiętaj, że stosując zmienny czas koloryzacji oraz ciepło możesz modyfikować końcowy efekt koloryzacji.


Farby Shinefinity są delikatne dla włosów i skóry głowy, ponieważ nie zawierają szkodliwych silikonów, amoniaku ani alkoholu. Koloryzacja Shinefinity nie wymaga również stosowania kuracji post color treatment!


Dzięki Shinefinity osiągniesz nowy poziom koloryzacji – pełnej naturalnego blasku i idealnych odcieni!

Aktywator do rozrobienia i aplikacji pędzelkiem jest bardziej precyzyjny.
Idealny do tworzenia przejść i do użycia przy zaawansowanych technikach.
1000 ml

 

Aktywator do aplikacji przy użyciu butelki pozwala na szybkie i łatwe nałożenie produktu w myjce.
1000ml

 

Kolekcja 37 kolorów i odcieni w tonacjach chłodnej, neutralnej oraz ciepłej. Wybierz farbę najlepszą do swojej pracy!

 

© ORBICO 2024