Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe. Koleston za 33,95 zł. Zamów online
Ładowanie...

ZAKRĘCONE, PODKREŚLONE!

Nutricurls. nasza najlepsza gama produktów podkreślających i długotrwale utrzymujących skręt loków. Nutricurls to:

  • odpowiedni poziom odżywienia fal i loków Twoich klientów,
  • kompleks NOURISH-IN z ekstraktem z otrębów pszennych i olejkiem jojoba,
  • loki są podkreślone, sprężyste i podatne na układanie, nie puszą się.

WŁAŚCIWY POZIOMO DŻYWIENIA

Każdy lok jest wyjątkowy i dlatego wymaga odpowiedniego poziomu pielęgnacji, która wydobędzie jego piękno. Nadmiar składników odżywczych może obciążać włosy. Odpowiedni, optymalny poziom odżywienia jest kluczowy dla pięknego podkreślenia skrętu loków i utrzymania sprężystości.
Włosy falowane potrzebują produktów zapewniających lekką lub średnią pielęgnację i odżywienie, natomiast włosy kręcone i loki wymagają intensywniejszej pielęgnacji; na poziomie od średniego do intensywnego.


Kup już teraz PRODUKTY NUTRICURLS

Wybierz najlepszą pielęgnację dla swoich zakręconych włosów!


ZADBAJ O LOKI!

SZAMPON DO FAL

Lekki szampon odżywczy, Podkreśla fale i usuwa zanieczyszczenia. Bez dodatku siarczanów.


MICELARNY SZAMPON DO LOKÓW

Szampon odżywczy, podkreśla skręt loków i zapobiega puszeniu. Technologia micelarna delikatnie usuwa zanieczyszczenia bez wysuszania skóry głowy i włosów.


ODŻYWKA OCZYSZCZAJĄCA

Delikatna odżywka oczyszczająca do fal i loków, pomaga uzyskać lepszą definicję skrętu włosów. Jest tak delikatna, że można ją stosować nawet częściej. Idealna do włosów szorstkich i bardzo przesuszonych. Z odżywczą nisko pieniącą formułą. Formuła nie zawiera silikonów.


MILKY WAVES

Zmiękczający, mleczny spray bez spłukiwania, zapewnia włosom lekkie odżywienie, podkreśla kształt fal i sprawia, że włosy stają się bardziej podatne na układanie.Spryskaj wilgotne włosy na całej długości.


MASKA

Kuracja intensywnie odżywiająca. Niweluje puszenie, nadaje falom i lokom sprężystości i pięknego blasku.Zawiera wysoki poziom składników odżywczych i zmiękczających.


ODŻYWKA ROZPLĄTUJĄCA

Momentalnie zapewnia lekkie odżywianie i podkreślenie skrętu fal i loków. Delikatnie rozplątuje włosy.


CURLIX BALM

Odżywczy balsam do włosów kręconych i loków bez spłukiwania. Nadaje lokom naturalny i sprężysty wygląd. Idealny do podkreślenia oszałamiających loków. Równomiernie nakładaj na wilgotne włosy. Balsam nałożony na suche włosy jeszcze bardziej podkreśli skręt loków.


© ORBICO 2024