Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe.
Ładowanie...

Witamy w świecie Welli

Na szkoleniu uczestnik zostaje wprowadzony w świat koloryzacji produktami marki Wella Professionals. W praktyce zapoznaje się także z efektami koloryzacji Wella Professionals. Szkolenie skierowane jest do nowych klientów, którzy wcześniej nie pracowali naszymi produktami.

Witamy w świecie Welli - online

Spotkanie, które wprowadza w świat Wella Professionals. Porozmawiamy o naszych dwóch farbach permanentnych: Koleston Perfect Me+, Illumina Color, o koloryzacji Color Touch, a także o produktach Shinefinity. Szkolenie potrwa około 2-3h i jest prowadzone całkowicie zdalnie, przez program Microsoft Teams.


Color Craft Essential

Fundamenty są najważniejsze, bez nich trudno rozumieć i tworzyć kreatywne, nowatorskie rzeczy. Podczas tego etapu szkolenia zanurzysz się w świat fizyki, chemii i kolorymetrii, aby jeszcze lepiej rozumieć zależności wpływające na finalny efekt koloryzacji.


Color Craft Perfect Blond 

Jakich klientek masz najwięcej w salonie? Brunetek, blondynek a może miedzianych? Odpowiedź najprawdopodobniej brzmi: BLONDYNEK! Otóż to! Blond jest najbardziej pożądanym kolorem włosów u kobiet. Prawie każda z nich, choć raz w życiu, była lub chciała być blondynką. Ponieważ blond to kolor, który wymaga od fryzjerów najwięcej zaangażowania, umiejętności i wiedzy, stworzyliśmy jeden moduł, poświęcony wyłącznie BLONDOM!


Color Craft Correction 

Ile razy zdarzyło Ci się, słuchając swojej klientki, że nie wiedział-eś/aś od czego zacząć? Pewnie kilka razy się zdarzyło. Może chodziło o czarne włosy do pasa, które miały się zmienić w perłowy, bardzo jasny blond? A może mega zmęczone włosy w ultra białym kolorze, które miałyby stać się ciemniejsze i żeby kolor się nie wypłukiwał? Są takie sytuacje, kiedy trudno znaleźć rozwiązanie, ale na szczęście zwykle, z większym nakładem pracy i dobrym pomysłem, można osiągnąć zamierzony cel, dając klientce wymarzony kolor!


Color Craft Genius 

Nie szata zdobi człowieka, mówią, jednak odpowiednio dobrany kolor i strzyżenie mogą zdziałać cuda, dlatego koniecznie weź udział w ostatnim module, w którym wraz z naszą Dyrektor Kreatywną Małgorzatą Babicz przeprowadzimy Cię przez świat kształtów i profili twarzy, pokażemy jak odpowiedni światłocień, refleks czy wyciemnienie pozwoli zbliżyć każdy kształt twarzy do idealnego owalu.  


COLOR TRENDS

Szkolenie z aktualnych trendów w koloryzacji włosów, dzięki któremu będziesz na bieżąco z nowościami, jakie oferuje Wella Professionals. Wspólnie z innymi uczestnikami stworzysz kolekcję inspiracji na podstawie najnowszych technik proponowanych przez globalnych mistrzów fryzjerstwa świata Welli oraz wejdziesz w świat digitalowy, dowiadując się jak efektownie przedstawiać swoje prace w Social Mediach.

BYE BYE GREY 

Jeśli do Twojego salonu przychodzą klientki z siwymi włosami i czasem zdarza Ci się napotkać trudności w uzyskaniu 100%-owego pokrycia, zapraszamy na szkolenie, które pozwoli Ci zgłębić specyfikę pracy z siwizną!


KOLOR W ROLI GŁÓWNEJ

BALAYAGE PO MISTRZOWSKU

Balayage (od francuskiego słowa „zamiatać”) jest techniką koloryzacji polegającą na powierzchniowej pracy na poszczególnych pasmach, dającą supernaturalnie wyglądające efekty kolorystyczne, przechodzące od delikatnych po mocniejsze. Chcąc być perfekcjonistą w tej technice, należy doskonale wiedzieć, jak umiejscowienie pasma, jego grubość czy napięcie mają wpływ na efekt końcowy.


ILLUMINAGE: GRA ŚWIATŁEM

Prezentujemy najnowszą technikę, która łączy w sobie balayage ze światłem – ILLUMINAGE! Supernaturalne przejścia, głęboki, pięknie odbijający światło kolor i wybieranie sekcji tak konstruowane, aby było powtarzalne. To technika opracowana przez Globalnego Ambasadora marki Wella @RomeuFelipe, jednego z najbardziej znanych kolorystów na świecie.


BRAZILIAN ILLUMINAGE

Czy wiesz, jak zarządzać salonem? Jak osiągać duże zyski? Jak zaistnieć w mediach społecznościowych? Zobacz naszą ofertę szkoleniową, która pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania!


Shinefinity

Na szkoleniu, którego tematem jest SHINEFINITY, dowiesz się, co odpowiada za spektakularne efekty, pełne blasku, bez uszkodzenia włosów i bez rozjaśnienia naturalnej bazy. Podczas szkolenia SHINEFINITY podpowiemy Ci, jak pracować produktem, aby wydobyć z niego 100% możliwości.


ILLUMINA DAY

Tematem przewodnim dnia z Illuminą są najnowsze trendy Wella Professionals, oparte głównie na produktach IlluminaColor i jej czterech nowych odcieniach. Szkolenie składa się z części pokazowej, gdzie zaprezentujemy techniki koloryzacji stworzone przez globalny team Wella Professionals oraz Wella Artistic Team, oraz części praktycznej, gdzie będziesz miał możliwość samodzielnego wykonania techniki na modelce.


Londa Basic

Uczestnik zdobywa umiejętność uzyskiwania zamierzonych efektów koloryzacji, dzięki czemu może świadomie zarządzać procesami chemicznymi. Poznaje wszystkie produkty z portfolio Londa Professional, a także fundamenty koloryzacji, biorąc pod uwagę budowę chemiczną i fizyczną włosa oraz szczegółowe podstawy koloryzacji.


Londa Golden Sections

GOLDEN SECTIONS to techniki, które z łatwością wdrożysz w swojej codziennej pracy w salonie. Pozwolą Ci w sposób szybki i efektywny stworzyć looki, za które podziękują Ci Twoje klientki. Na szkoleniu nauczysz się uzyskiwać najbardziej pożądane odcienie blond - świetliste, jasne, czyste i kremowe.

Londa Blondes

Poznaj zupełnie nowy wymiar koloryzacji, a także naucz się nowych technik uzyskiwania blondów, bez niechcianych tonów. Przekonaj się, że personalizacja i odpowiedni dobór koloru ułatwi Ci pracę, a Twoje klientki, jeszcze bardziej docenią wizytę w Twoim salonie.


Londa Color&Styling Tips&Tricks By Damien Koba

Poznaj świat produktów Londa Professional i daj się porwać ekspresowym i niezwykle efektownym koloryzacjom w najmodniejszych odcieniach blond oraz równie szybkim, a przy tym spektakularnym stylizacjom. Damien Koba podzieli się z Tobą radami i trikami, które z pewnością będziesz mógł/mogła wykorzystać w swojej codziennej pracy w salonie.


SZKOLENIE SALONOWE WELLA PROFESSIONALS 

Tematyka ustalana indywidualnie z instruktorem lub freelancerem prowadzącym szkolenie: koloryzacja, stylizacja, nowości produktowe Wella Professionals. Szkolenie odbywa się w Twoim salonie.


SZKOLENIE SALONOWE LONDA PROFESSIONAL 

Tematyka ustalana indywidualnie z instruktorem lub freelancerem prowadzącym szkolenie: koloryzacja, stylizacja, nowości produktowe Londa Professional. Szkolenie odbywa się w Twoim salonie.


POZNAJ MISTRZOWSKIE PRODUKTY

Na szkoleniu uczestnik zostaje wprowadzony w świat koloryzacji produktami marki Wella Professionals. W praktyce zapoznaje się także z efektami koloryzacji Wella Professionals. Szkolenie skierowane jest do nowych klientów, którzy wcześniej nie pracowali naszymi produktami.


© ORBICO 2024