Wpisz wyszukiwaną frazę

Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe.
Ładowanie...

Witaj w świecie profesjonalistów Beauty Club Wella!
Chcąc podziękować klientom, którzy zdecydowali się pracować na naszych produktach, stworzyliśmy Klub Profesjonalistów. Dla jego członków mamy specjalne warunki współpracy.
Przystępując do naszego programu lojalnościowego, zakup produktów stanie się okazją do otrzymania atrakcyjnych i cennych nagród, które są niezbędne w pracy fryzjera lub właściciela salonu.
W ofercie nagród znajduje się bogata oferta edukacyjna, najwyższej jakości sprzęt fryzjerski, a także liczne materiały z naszym logo, które zapewnią profesjonalny wizerunek salonu.
Beauty Club proponuje również nagrody w formie bonów Sodexo Premium Pass oraz voucherów do wykorzystania na wyposażenie salonu, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Dzięki innowacyjnej nagrodzie internetowego systemu rezerwacji wizyt e-kajet.pl, wspieramy klientów w tworzeniu wizerunku nowoczesnego salonu.

JAK ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM PROGRAMU?
Jeśli jesteś zarejestrowany jako klient Wella Professionals, Londa Professional, System Professional, Nioxin, ghd, Sebastian Professional, Seb Man, OPI, Valera, Fromm, nie zwlekaj i przystąp do Programu już dziś!


JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?
Aby przystąpić do programu, należy wypełnić na stronie krótki Formularz Rejestracyjny.
W celu rejestracji należy wejść na stronę https://salonprofessional.pl/company_register/account/create i wypełnić Formularz Rejestracyjny. Po rejestracji otrzymają Państwo link aktywacyjny i już wówczas będzie można rozpocząć wybieranie nagród.


NALICZANIE PUNKTÓW
Po zarejestrowaniu w programie na Twoim koncie za zakupy profesjonalnych produktów Wella Professionals, Londa Professional, System Professional, Nioxin, ghd, Sebastian Professional, Seb Man, OPI, Valera, Fromm będą naliczane punkty. Przelicznik jest bardzo prosty – za każdą wydaną złotówkę na produkty objęte Programem Beauty Club Wella otrzymujesz 1 punkt.
Warunkiem uczestnictwa w programie jest dokonywanie zakupów kwartalnych nie mniejszych niż 1.500 PLN netto liczonych w cenach po rabacie oraz 500 PLN netto liczonych w cenach po rabacie dla zakupów marki OPI.


ZAMAWIANIE NAGRÓD
Po uzbieraniu wystarczającej ilości punktów będziesz mógł skorzystać z rabatu i nabyć atrakcyjne produkty wyszczególnione w Katalogu Nagród, zgodnie z Regulaminem Programu, za 1 zł netto + VAT.

 

© ORBICO 2023