Twoje konto jest w trakcie weryfikacji. W tym momencie składanie zamówień jest niemożliwe.
Ładowanie...

Linia opracowana w celu intensywnej odnowy wszystkich rodzajów włosów – od wewnątrz i na zewnątrz

UDOSKONAL WŁOSY W 90 SEKUND*

o 99% MNIEJSZA ŁAMLIWOŚĆ**

12X GŁADSZE WŁOSY***

* Kiedy stosujemy ULTIMATE REPAIR Krok 3
** Kiedy stosujemy ULTIMATE REPAIR Krok 3. Test instrumentalny vs szampon bez właściwości odżywczych
*** vs szampon bez właściwości odżywczych


TECHNOLOGIA ZAPEWNIAJĄCA OPTYMALNĄ REGENERACJĘ

  • Opatentowana technologia z kwasami aha i omega-9

  • Zrównoważone opakowania i formuła o odpowiedzialnym charakterze

  • Intuicyjna gama umożliwiająca optymalny rytuał pielęgnacyjny w domu

  • Najlepsza usługa w salonie zapewniająca efekt transformacji

ULTIMATE REPAIR
SZAMPON

Szampon Ultimate Repair jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, niezależnie od ich tekstury i grubości. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku normalnych, jak i zniszczonych, czy farbowanych pasm ze skłonnością do puszenia. Unikalna formuła Metal Purifier działa jak detoks, skutecznie usuwając z powierzchni włosów szkodliwe metale oraz wszelkie zanieczyszczenia. Specjalnie dobrane składniki (kwasy AHA i omega-9) zawarte w szamponie Ultimate Repair działają również wzmacniająco na powierzchni i wewnątrz włosów i sprawiają, że włosy zyskują blask, gładkość oraz niebywałą miękkość.


ULTIMATE REPAIR
ODŻYWKA

Odżywka Ultimate Repair intensywnie regeneruje włosy, zapewniając im głębokie nawilżenie i wzmocnienie już po pierwszym użyciu. Zawarta w kosmetyku formuła oparta na kwasach alfa-hydroksylowym (AHA) oraz omega-9 odbudowuje nie tylko wnętrze każdego pasma, ale także zewnętrzną łuskę włosów, zniszczoną niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz zabiegami takimi jak farbowanie, suszenie czy prostowanie. Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, pozostawiając je gładkie, lśniące i przyjemnie miękkie w dotyku.


ULTIMATE REPAIR
MIRACLE HAIR RESCUE

Kuracja Ultimate Repair Miracle Hair Rescue to intensywnie działające serum, które już w 90 sekund wspomaga odbudowę nadwyrężonych zabiegami chemicznymi lub częstą stylizacją włosów. Unikalna formuła oparta na kwasie alfa-hydroksylowym (AHA) oraz omega-9 błyskawicznie wzmacnia, działając nie tylko na zewnątrz, ale i od środka. Dzięki temu pasma nabierają widocznego połysku oraz stają się nawet 12-krotnie gładsze. Zawarte w serum Ultimate Repair Miracle Hair Rescue składniki intensywnie regenerują i wzmacniają, sprawiając, że włosy są bardziej odporne na łamanie i wszelkie uszkodzenia.


ULTIMATE REPAIR
PROTECTIVE LEAVE-IN (FORMUŁA OCHRONNA BEZ SPŁUKIWANIA)

Odżywka bez spłukiwania Ultimate Repair to intensywnie działające kremowa formuła przeznaczona do regeneracji i ochrony wszystkich rodzajów włosów. Zawarte w niej składniki wspomagają ochronę przed łamaniem, wysoką temperaturą, promieniowaniem UV, nadmiernym puszeniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Technologia oparta na kwasie alfa-hydroksylowym (AHA) i omega-9 błyskawicznie wzmacnia włosy od środka i na zewnątrz sprawiając, że stają się one wyraźnie gładsze i przyjemne w dotyku.


4 KROKI IDEALNEJ PIELĘGNACJI

KROK 1

MYCIE I PRZYGOTOWANIE

Delikatne i skuteczne mycie dzięki luksusowej pianie. W formule wykorzystano technologię Metal Purifier.

KROK 2

ODŻYWIANIE
I WZMACNIANIE OD WEWNĄTRZ

Intensywnie wzmacnia włosy od wewnątrz, wnikając w korę. Ciepły ręcznik owinięty wokół głowy zapewnia przyjemnie błogie odczucia.

KROK 3

KURACJA I NAPRAWA USZKODZEŃ

Regeneruje zniszczone włosy w 90 sekund – wewnątrz i na zewnątrz. Już po jednym użyciu zapewnia transformację i długotrwałe efekty.

KROK 4

OCHRONA I PREWENCJA

Aby zapewnić włosom optymalne wykończenie, nałóż formułę Protective Leave-in na umyte i osuszone ręcznikiem włosy (długości i końce).

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRODUKTY

© ORBICO 2024